Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Skelbimų komentarai


Šioje skelbimų lentoje yra galimybė komentuoti kiekvieną skelbimą. Komentarais svetainės lankytojai gali pareikšti savo nuomonę apie skelbimo turinį, įspėti kitus lankytojus apie galimai klaidinantį skelbimą, pateikti klausimų skelbimo autoriui. Skelbimo autorius, jei įdėjo skelbimą kaip neregistruotas vartotojas ir neturi galimybės jo redaguoti ar ištrinti, komentaruose gali pateikti papildomą informaciją apie skelbimą arba nurodyti, kad skelbimas yra nebeaktualus (pastaruoju atveju taip pat galima paspausti prie kiekvieno skelbimo esančią nuorodą "Blogas skelbimas" ir pranešti mums, kad skelbimas yra nebegaliojantis ir turėtų būti pašalintas).

Nors ne visiems skelbimų autoriams patinka kai kurių komentuotojų kultūra, vis dėlto skelbimams su komentarais suteikiama tam tikrų privalumų: skelbimų sąrašuose tokie skelbimai yra pažymėti specialiu simboliu, be to, komentaro parašymas yra tolygus skelbimo atnaujinimui, ir skelbimas automatiškai iškeliamas į sąrašo viršų tiek savo kategorijoje, tiek pirmajame puslapyje, todėl tampa žymiai labiau pastebimas ir dažnai sulaukia didesnio susidomėjimo už kitus skelbimus. Visos priemonės, didinančios skelbimų populiarumą, gali padėti sulaukti kuo daugiau naudos iš savo skelbimo.

Tačiau jei radote neetišką arba autoriui nepriimtiną komentarą, pavyzdžiui, trukdantį pasiekti skelbimo tikslą (išskyrus atvejus, kai komentaras iš tikrųjų yra pagrįstas), parašykite mums (kontaktų puslapyje arba naudodami nuorodą "Blogas skelbimas" prie jūsų skelbimo) ir mes nedelsiant pašalinsime tą komentarą.
Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010